Dobrá psí škola Jince

+420 728 304 169

Jince, nedaleko Hořovic

Dobrou psí školu Jince?

Součástí Dobrých psích škol jsem od roku 2018.

Během tří nezapomenutelných a velmi obohacujících let ve psí škole na Praze 5, kdy jsem poznala přes 80 psů a jejich pánů a s naprostou většinou se jednalo o dlouhodobou spolupráci, jsem se rozhodla touto cestou jít dál.

Svým klientům nabízím individuální i skupinové lekce se zaměřením na základní poslušnost, všestrannou socializaci, pozitivní nápravu nežádoucího chování, zároveň nabízím lekce zaměřené na cviky a triky, socializační a tréninkové procházky a další společné akce.
Se psy pracuji bez stresu, nátlaku či averzivních pomůcek. V oboru výcviku psů se neustále vzdělávám a nabyté vědomosti a zkušenosti se vždy snažím co nejlépe předávat týmům, které si mne najdou.

Potkat se můžeme v mé nově vznikající psí škole v Jincích nedaleko Hořovic (v dojezdu Prahy i Plzně; po předchozí domluvě možno za klienty dojíždět) – ráda Vám ukážu, jak pozitivně vnést harmonii, pohodu a důvěru do Vašeho vztahu se psem. Naučím Vás, jak se svým psem správně komunikovat a jak moc důležitý je vzájemný respekt. Pohodový parťák, se kterým máte vztah naplněný důvěrou, nemusí být jen sen. Pojďme ho společně zrealizovat a najít cestu, která bude vyhovovat právě Vašemu týmu.

Neváhejte mě kontaktovat!