Dobrá psí škola Plzeň

• flexibilita
  • optimismus

Certifikáty

• 3x canisterapeutické zkoušky u Výcvikové canisterapeutické sdružení Hafík, z.s.
  • Vztah se psem – Speciální hry pro výchovu (Ing. Pavel Bradáč)
  • Víkendový seminář – (Ing. Pavel Bradáč)
  • Supersocializační a výcvikový výlet do KovoZoo UH – (Ing. Pavel Bradáč)

Kde cvičíme

Plzeňský kraj, Plzeň – město – dle vzájemné domluvy

Dobrou psí školu Plzeň?

Ahoj všem, jsem Anita, milovnice zvířat od roku 1980. I když jsem městská holka, zvířecí přátelé jsou mým životem! Doma mi dopřáli křečky, králíka, andulky, zebřičky, želvičku, myšky, osmáky, kočičku, pejska a jedním z mých úkolů byla péče a starost o ně.

Od roku 2020 se věnuji canisterapii s Výcvikovým canisterapeutickým sdružení Hafík, z.s. Každé setkání je pro mě zázrak! Moje čtyřnohá smečka nyní zahrnuje bengálské kočky a psy různých plemen (od trpaslíčka po německého ovčáka).

Neustále se vzdělávám prostřednictvím knih, videí, kurzů a webinářů, abych mohla poskytovat nejlepší tréninky. Nejsem soutěživá, ale se svými psy se věnuji různým sportům rekreačně a pro zábavu. Stále zkoušíme nové věci a hledáme rovnováhu. Mojí největší motivací je porozumět potřebám psů a vrátit jim to, co nám dávají. Mým cílem je žít v harmonii a předávat tuto radost dalším lidem a jejich čtyřnohým přátelů.

Připojte se ke mně na individuální nebo skupinové tréninky a objevte, jak zlepšit komunikaci a soužití se svými psy! Ráda vás poznám a pomohu vám vytvořit skvělý rozumějící si tým s vaším psem!