Dobrá psí škola Dobříš

Nina Rážová

Kurzy

• výcvik a školka pro štěňata
  • základní výcvik psů
  • socializace
  • pomoc při řešení nežádoucího chování – reaktivita, separační úzkost,
  • tahání na vodítku apod.
  • seberozvojové a socializační procházky po Brdských lesích

Jazyky

• čeština
  • angličtina

Kde cvičíme

Dobříš

Dobrou psí školu Dobříš?

Psi mne provázejí celým mým životem. S prvním psem jsem přišla do kontaktu asi v 5 letech a od té doby je po mém boku vždy psí přítel. Jako malá jsem doma měla křížence huskyho, v pubertě jsem si pořídila border kolii a v dospělosti jsem adoptovala dva chrty. A tady nastal zlom kdy jsem si uvědomila, že chci dělat něco víc. Přidala jsem se proto k organizaci Galgos de la Estrella, která se věnuje pomoci týraným chrtům ve Španělsku, kde jsem nějaký čas působila. Pak jsem si pořídila své černé štěstí flat retrívra Amálku a vystudovala roční kurz na psího trenéra. Věnuji se komunikaci se zvířaty a osobnímu seberozvoji.

Trénuji pozitivním, hravým a respektujícím způsobem. Ráda se při tréninku zaměřuji na majitele psů a přizpůsobuji lekce jejich potřebám a požadavkům. Díky svým osobním zkušenostem mohu efektivně pomoci i s problémovými pejsky. Působím v okolí Dobříše, po domluvě mohu dojet i dále.